Stavba krbov a montáž piecok

Ak máte radi praskanie dreva, zdraviu prospešné teplo, túžite po pohodlí a šetrení energií, piecka, akumulačný krb alebo hypokaustový krb by u Vás nemali chýbať.

Montáž a bezchybná inštalácia zariadenia, správne zakomponovanie do priestoru, dôkladné napojenie do komína, využitie sálavého tepla do ďalších miestností a poschodí Vášho domu. To, čo je zložité pre Vás, my vyriešime.

Realizujeme

Krbové piecky

Štýlové a jednoduché zariadenie vhodné pre rýchlu inštaláciu bez náročných stavebných úkonov. Na výber sú stovky modelov, ktoré zapadnú do vášho interiéru. S kachľovou obstavbou alebo liatinové, s odkladacím priestorom na drevo alebo varnou zónou. To všetko v rôznych farebných kombináciách.

Teplovzdušné krby

Efektívne tepelné riešenie vhodné pri potrebe, spoľahlivo a rýchlo vyhriať interiérový priestor. Vďaka použitiu šamotových materiálov prijíma tepelnú energiu, ktorú potom sála do priestoru. Teplovzdušné obstavby ponúkajú nekonečné možnosti tvarov, dizajnových prvkov a prevedení. 

Kachľové hypokaustové krby

Tepelný domový hospodár s rovnomerne rozloženým a príjemne sálavým teplom, ktorého účinky majú pozitívny vplyv na zdravie človeka a dá sa rozložiť aj do priľahlých miestností v interiéri. Vďaka použitiu keramických kachlí rôznych farieb a tvarov sa stavebné dielo stane dominantou priestoru.

Čo ponúkame okrem iného?

  • nadštandardné služby
  • kvalifikované poradenstvo
  • návrh a štúdia obstavby krbu
  • vysokokvalitné materiály
  • spoľahlivé tepelné zariadenie
  • … a ďalšie.

Kde pracujeme?

Stavbu piecok a akumulačných krbov vykonávame prevažne na území Prešovského a Košického kraja , najmä v mestách a obciach Poprad, Prešov, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Svit a Vysoké Tatry.

Orientačné ceny

Pozrieť realizácie

Proces výroby

Scroll to Top