Creative Design

Sme kolektív slovákov-fachmanov s bohatými skúsenosťami z rôznych oblastí stavebného remesla. Ponúkame širokú paletu služieb s možnosťou ich vzájomného prepojenia. Špecializujeme sa na kompletné rekonštrukcie bytov, domov, budov, holobytov, holodomov a komerčných priestorov. Kompletným myslíme doslova, od návrhu, cez realizáciu, až po odovzdanie diela.

Činnosť

Orientujeme sa v práci s takmer každým druhom stavebného materiálu. Rozumieme farbám a na steny okrem jednoduchých prvkov prenášame aj zaujímavé tvary. Držíme sa aktuálnych trendov, ale otvorení sme aj netradičným experimentom. Premýšľame v detailoch a nezabúdame na funkčnosť priestoru, preto dbáme na roviny, spoje, uhly, výšky a orientáciu.

Zázemie

Počas 15 rokov praxe v stavebnom prostredí sme nadobudli nielen skvelé partnerské vzťahy s dodávateľmi materiálov a služieb, interiérovými dizajnérmi, interiérovými štúdiami, ale aj jedinečné priateľstvá s klientami. Radi sa vraciame obzrieť si nami realizované diela, pretože nás zaujíma, ako sa týmto stavbám darí aj po niekoľkých rokoch.

Cieľ

Budeme naďalej sprostredkovať kvalitnú robotu, dodržiavať sľuby a riadiť sa dohodami. Našou víziou je meniť trend nedostatočnej kvality výrobkov a služieb v stavebno-remeselnom a kreatívnom prostredí. Chceme podporiť ubúdajúcu prestíž stavebného remesla a vniesť do staviteľstva a interiérov niečo nové, iné a originálne. Poctivo a precízne.

interierovy-dizajn-dozorovanie-stavby

Rekonštrukčné služby

Naše realizácie

Proces výroby

Scroll to Top